“Hastaya özel yaklaşım:

Estetik ve Diğer
Uygulamalar

Hastaya özel yaklaşım:

Estetik ve Diğer
Uygulamalar

3000+

Başarılı hikayesi

Hızlı

İyileşme süreleri

Kısa

Süreli tedaviler

Konforlu

Rahatsızlık ve yenilenme

2000+

Başarı hikayesi

Hızlı

İyileşme süreleri

Kısa

Süreli tedaviler

Konforlu

Rahatsızlık ve yenilenme

Op. Dr. Sedat Koyunsever’in
Sağlık ve Estetik Hizmetleri

Sağlık ve güzelliğinizi ön plana çıkaran çözümler sunan Op. Dr. Sedat Koyunsever, modern tıbbın sunduğu yenilikçi tedavi ve estetik cerrahi yöntemlerle hizmetinizde.

Kulak problemlerinizden, baş ve boyun bölgesine özel cerrahi işlemlere, yüzünüzü gençleştirecek PRP ve mezoterapi uygulamalarından, ifadenizi güzelleştirecek botoks ve dolgu tedavilerine kadar her bir hastanın ihtiyacına özel hizmetler sunuyoruz.

Gelişmiş tiroid cerrahisi ve yüz estetiği operasyonlarıyla sağlığınız ve güzelliğiniz bizim için değerli. Her bir tedavi, sizlerin yaşam kalitesini yükseltmek ve estetik beklentilerinizi karşılamak üzere titizlikle planlanır.

Dr. Sedat Koyunsever’in deneyimiyle, her tedavi bir sanat eseri hassasiyetiyle uygulanır.

adana burun estetigi oncesi hasta gorseli

Hizmetlerimiz

Baş ve Boyun Cerrahisi

Bu alandaki cerrahi işlemler, karmaşık anatomik yapılara sahip olduğu için yüksek düzeyde uzmanlık gerektirir. Dr. Koyunsever, hasta memnuniyetini esas alarak, işlevsel ve estetik sonuçların elde edilmesini sağlar.

Tiroid Cerrahisi

Tiroid bezinin çeşitli hastalıkları için yapılacak cerrahi müdahaleler, hayati öneme sahiptir. Dr. Koyunsever, fonksiyonel bozuklukların yanı sıra estetik kaygıları da dikkate alan tedavi stratejileri geliştirir.

Yüz Gerdirme

Yaşlanma belirtilerine karşı etkili bir çözüm olan yüz gerdirme, Dr. Koyunsever tarafından titizlikle uygulanır. Bu prosedür, gençleştirici etkileriyle hastaların yüz ifadelerini yeniden şekillendirir ve canlandırır.

Çene Estetiği

Çene yapısını düzeltmek ve yüz estetiğini tamamlamak için yapılan cerrahi müdahaleler, Dr. Koyunsever’in özel dikkat ve hassasiyet gerektiren işlemler arasında yer alır.

Yüz Gençleştirme

Estetik ve tıbbi yöntemleri içeren yüz gençleştirme işlemleri, hastaların doğal güzelliklerini ön plana çıkarmayı hedefler. Dr. Koyunsever, her hastanın ihtiyaçlarına uygun tedaviler sunar.

Mezoterapi

Cilde vitamin ve mineral enjeksiyonu yaparak gençleştirme ve yenileme sağlayan mezoterapi, Dr. Koyunsever’in non-invaziv yüz gençleştirme uygulamaları arasındadır.

Kulak Tüpü Takılması

Çocuk hastalarda sık görülen orta kulak iltihabı durumlarında tercih edilen kulak tüpü takılması, Dr. Koyunsever tarafından işitme kaybını önlemek amacıyla dikkatle uygulanır.

Kulak Temizleme

Kulak sağlığı ve işitme fonksiyonları için büyük önem taşıyan kulak temizliği, Dr. Koyunsever tarafından hastaların konforunu ve güvenliğini ön planda tutarak yapılır.

Botoks Uygulamaları

Dinamik kırışıklıkların azaltılması ve yüz ifadesinin gençleştirilmesi için uygulanan botoks, Dr. Koyunsever’in uzmanlık alanlarından biridir.

Op. Dr.
Sedat Koyunsever

Dr. Sedat Koyunsever, 1973 yılında Siverek’te doğdu. İlk ve orta eğitimini burada tamamladı. Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesinden 2001 yılında mezun oldu. Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi alanında uzmanlaşmış, 2009 yılında Adana Numune Eğitim Araştırma Hastanesi’nde ihtisasına başlamış ve 2014 yılında ihtisasını tamamlamıştır. Aynı yıl, uzman doktor olarak Ersin Aslan Eğitim Araştırma Hastanesi KBB Kliniği’nde göreve başlamıştır.

2020 yılında kendi muayenehanesini açarak kulak burun boğaz baş boyun cerrahı olarak hizmet vermeye başlamıştır. Muayenehanesinde özellikle Rinoplasti ve Yüz Gençleştirme alanlarında hastalarını kabul etmektedir.

Dr. Koyunsever, uzmanlık alanındaki deneyimi ve titizlikle yürüttüğü çalışmalarıyla dikkat çekmektedir. Kendisi sadece mesleğine tutkulu olmakla kalmayıp aynı zamanda sizi en iyi ve en özgüvenli halinize kavuşturmak için kararlı bir şekilde çalışmaktadır.

dr sedat koyunsever portre 2

Yenilenmiş ve özgüven dolu Yeni bir sen!

Formu Doldurun, Sizi Arayalım: